Najwyższej jakości meble kuchenne - projektowanie, produkcja i montaż

Zadzwoń 791 423 081

Meble Filini oferuje najwyższej jakości meble kuchenne produkowane na wymiar. W naszym salonie w Warszawie oferujemy profesjonalne doradztwo i konsultacje stylistyczne. Dzięki nam zaprojektowanie kuchni marzeń nie będzie stanowić najmniejszego problemu, a realizacja zamówienia będzie łatwa (posiadamy własne ekipy montażowe).

Gotowe meble możemy dostarczyć zarówno w różnych wersjach zabudowy (szafki z drzwiami, szufladami, elementy specjalne), w różnej kolorystyce dopasowanej do oczekiwań Klientów jak i w różnych rodzajach materiałów.

Kuchnia to szczególne miejsce w każdym domu. Meble, które się tutaj znajdują powinny być nie tylko piękne, ale i użyteczne. Filini stara się zagwarantować nie tylko estetykę na najwyższym poziomie tak, aby kuchnia mogła być miejscem szczególnym, w którym chce się przebywać i nadającym styl całej nieruchomości, ale i praktycznym tak, aby gotowanie i spożywanie posiłków było przyjemne. Oferujemy meble kuchenne do wykorzystania we wnętrzach utrzymanych w stylu skandynawskim, industrialnym, nowojorskim, prowansalskim, angielskim, minimalistycznym oraz tradycyjnym.

 

Filini white
791 423 081
biuro@meblefilini.pl
© Filini - All Rights Reserved.